Опубликовано Оставить комментарий

Навіщо потрібна плівка для дзеркал

Пленка травмозащитная

Плівка для дзеркал є захистом. Насамперед — це захист дзеркала від уламків, у разі його руйнування. Якщо здається, що дзеркало не зруйнується, тобто багато факторів: дитина грається м’ячем, миття підлоги, нетверезі гості та ін.

Протиосколкова плівка не захистить дзеркало від руйнування, але зробить його безпечним і всі уламки залишаться на плівці. Дзеркало легше утилізувати і позбавити себе від збору осколків по кімнаті. Широка гама плівок, які звичайно вибирає виробник, дає різний ступінь захисту. Наприклад, плівка ТБ100 дозволяє при ударі силою в 4кг/м.кв. амортизувати удар та забезпечити цілісність дзеркало. У той же час плівка, яка найтонше на 20 мікрон вже знижує даний показник у 2 рази. Звичайно кінцевий покупець не може перевірити товщину плівки і матеріал виготовлення, але при замовленні шафи купе на замовлення — ви зможете завжди попросити використовувати відповідну плівку.

Як ще захищає плівка? Вона виконує роль плівки для ламінації — захищає лакове покриття амальгами від випадкових подряпин, які можуть призвести до окислення срібла, а в результаті до руйнування амальгами та появи чорних плям на дзеркалі. Поліетиленова плівка просто зморщиться, навіть якщо подряпина буде глибокою, у той час як ПВХ плівки, які використовуються в рекламі, але ними ж обклеюється і дзеркало, просто прорветься і з часу, дзеркало потрібно буде декорувати наклейками, або робити його заміну.

Буває таке, що дзеркало надкололося і дало тріщину, і ось в даному випадку плівка не дає рости тріщині і утримує невеликі уламки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.